Tablice reklamowe

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe i billboardy posiadają bardzo duży potencjał w działaniach marketingowych i reklamie – dzięki szerokiemu zasięgowi i reklamie wielkoformatowej pozwalają na łatwe i szybkie dotarcie do grupy odbiorców. W naszych codziennych działaniach pomagamy Państwu w pełni wykorzystać możliwości tablic reklamowych i billboardów. Cechuje nas doświadczenie i profesjonalizm, gwarantujące wysoką jakość wykonywanych usług. Zaprojektowana według najnowszych standardów grafika i wysoka jakość wykonania to cechy jakie charakteryzują oferowane przez nasza drukarnie wielkoformatową tablice reklamowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki i najlepszych maszyn jesteśmy gotowi zaoferować Państwu produkt, który w 100 % spełni oczekiwania. Druk zachowuje wysoką jakość oraz bardzo dużą wytrzymałość na warunki zewnętrzne. Do produkcji tablic wykorzystujemy wysokiej jakości folie reklamowe  oraz oryginalne atramenty i laminaty z filtrem UV.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy Wielkoformatową Drukarnią Fotodruk z siedzibą w Krapkowicach koło Opola.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 77 446 76 60. lub w siedzibie drukarni .

 

 

 

 

 

 

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart