Plandeki samochodowe

Plandeki samochodowe

Plandeki samochodowe produkowane przez naszą drukarnię drukowane są na wysokiej jakości materiale firmy Mehler o gramaturze 900 g/m2 lub 680 g/m2. Materiał ten jest dedykowany do produkcji plandek samochodowych i charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Produkujemy plandeki o dowolnym wymiarze i dowolnej grafice.
Dysponujemy doświadczeniem oraz własnym sprzętem co pozwala nam oferować bardzo szybkie terminy realizacji w korzystnych cenach.

Wydruk stosowany do produkcji plandek jest drukowany maszynami twardosolwentowymi, dodatkowo na zadrukowaną plandekę nanoszony jest laminat ochronny który zabezpiecza wydruk przed promieniowaniem uv i warunkami atmosferycznymi. Reklama na samochód to bardzo dobry sposób na wypromowanie marki swojej firmy.

 

 

                                                                                                                           Reklama na plandece metody wykonania.

 

Reklama na plandekach

dzielona jest na dwa rodzaje nadruków. Pierwszy sposób to druk bezpośredni na plandekę,pełno kolorowa grafika nadrukowywana jest na specjalnych maszynach bezpośrednio na plandece. W tej metodzie nie ma żadnych ograniczeń pod względem kolorów czy przeniesienie dowolnego pliku lub zdjęcia na bok naczepy. Na gotową zadrukowaną plandekę w kolejnym etapie produkcji nanoszony jest specjalny laminat ochronny do zabezpieczenia wydruków przed promieniami UV. Dzięki temu zabiegowi  kolory na plandece zachowają dłuższą żywotność a sam wydruk staje się jeszcze bardziej wyrazisty.

Druga metoda zwana szablonową pozwala na wykonanie reklam zdecydowanie prostszych gdzie grafika to głównie tekst i loga. Zaletą tej metody jest trwałość która jest znacznie większa jak przy metodzie druku bezpośredniego.Odpowiednie stosowane farby i wysokiej jakości materiał plandekowy  to gwarancja satysfakcji. Do w pełni wykonania reklamy tą metoda niezbędny jest wielkoformatowy ploter tnący za pomocą którego zostaną wycięte motywy graficzne użyte do malowania plandek .Kolejny etap to rozmieszenie wyciętych elementów na plandece według wcześniej przygotowanego projektu ,następnie przystępujemy do malowania naniesionych szablonów na wcześniej wybrany kolor z palety RAL .Wysokiej klasy farby pozwalają uzyskać doskonały  efekt krycia dowolnego koloru plandek .

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt w celu omówienia wszystkich szczegółów. Wysoka jakość produktów to zdecydowanie zadowolony klient i pozytywna rekomendacja naszej drukarni – sprawdź nasze portfolio. Dla mieszkańców Opola czekają specjalne rabaty! Zapraszamy do kontaktu.

 

Producent Plandek w Opolu – Drukarnia Fotodruk

                                                                                                                    Nasze realizacje reklamy na plandekach

 

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart