Okleiny meblowe

Okleiny meblowe

to nic innego jak dekoracyjne folie na meble z wcześniej wybranym wzorem. Doskonały pomysł dla wszystkich tych którzy szukają łatwego sposobu zmiany wyglądu sowich mebli ,drzwi czy okien. Okleiny meblowe które oferujemy wytwarzane są pod indywidualne zamówienie kupującego. Dla ułatwienia przygotowany został generator do fototapet i oklein  na meble w którym wprowadzane są wymiary i pozostałe parametry zamawianej okleiny. Bezpośredni odnośnik do generatora —>  Okleiny na meble .  Do dyspozycji  jest galeria fotografii wysokiej jakości z której drukowane są okleiny na meble. Wszystkie grafiki są widoczne po wejściu do kreatora poniżej. Galeria grafik do produkcji okleiny na meble podzielona jest na tematyczne kategorie które mają jeszcze bardziej ułatwić kupującemu wybór. Okleiny drukowane są zawsze pod wymiar klienta , dzięki czemu kupujący płaci dokładnie za zamawiany wymiar bez zbędnych kosztów. Mnogość barw i ilość grafik dostępnych w generatorze  odmieni oblicze każdej szafy , szyby czy mebli  a nawet lodówki. W dowolny sposób można dostosowywać wybrana grafikę w kreatorze do własnych potrzeb i wymiarów. Okleiny meblowe pozwolą bezproblemowo, szybko i oszczędnie odmienić wygląd mebli lub szafki, stolika, witryny, lodówki czy też drzwi. Naklejone na meble nadadzą im świeżości, nowego bardziej atrakcyjnego designu. Okleina meblowa może imitować drewno, kamień lub jedna z 61 milinów grafik które dla państwa mamy w ofercie w generatorze poniżej. Generator został stworzony z myślą o wygodzie kupujących. Jeśli znudził się Państwu stary wygląd mebli, musicie korzystać z naszej oferty i wejść do generatora poniżej.

Krótki opis jak działa  kreator do oklein i fototapet i jak należy z niego korzystać  :

– Wybierz jedna z kilkunastu kategorii tematycznych z grafikami ( jeżeli jednak żadna z nich nie przypadła Ci do gustu  skorzystaj z wyszukiwarki i wpisz słowo , nazwę  szukanej grafiki ) .

– Wybierz wybrany wzór okleiny meblowej, wpisz swoje wymiar naklejki.

– Uzupełnij pozostałe pola.

– Generator automatycznie podliczy twoje zamówieni.

– Złóż zamówienie.

– Czekaj na wizytę kuriera z twoją przesyłką .

– Ciesz się ze swoich odmienionych  mebli.

 

Naklejki na meble najczęstsze pytania .

 

 

[read more=” Czytaj dalej ” less=” Zamknij „] 

Naklejki na meble oferowany w naszej drukarni cieszą się duża popularność i zainteresowanie klientów . Łatwość odmienienia starych mebli w nowoczesne i elegancki bez olbrzymich nakładów pieniężnych sprawia że coraz większa  grupa społeczna korzysta z  naszych naklejek . Często otrzymujemy od klientów zapytanie czy nasze naklejki na meble będą pasowały rozmiarem do ich mebli. Odpowiedz jest jednoznaczna i brzmi  Tak nasze naklejki na meble są produkowane pod każdy wymiar niezależnie jakich rozmiarów są meble czy szafy naszych klientów.

 

Sposób naklejania naklejki na meble

Do każdego zamówienia dołączona jest instrukcja krok po kroku jak należy postępować w trakcie naklejania naklejek na meble . Naklejki są łatwe do naklejenia nawet jeśli wykonujemy tą czynność pierwszy raz w swoim życiu.  Metoda stosowana przy naklejaniu naklejek na meble zwana potocznie na „mokro ” z tego powodu że powierzchnia mebli czy szafy którą będziemy oklejać zostaje spryskana wodą za pomocą zraszacza do kwiatków . Sposób opisany ułatwia przyklejenie okleiny bez pozostawienia pęcherzyków powietrza miedzy klejona powierzchnia oraz ułatwia pozycjonowanie naklejki na meblach czy szafie .

 

Naklejki na szafę i nie tylko.

Nasze naklejki wykorzystywane są nie tylko do oklejania szafy ale też innych mebli takich jak , meble Ikea , naklejki na meble dla dzieci , naklejki do biura , naklejki na komodę , naklejki na okno , okleiny na stoły i ławy oraz naklejki na ścianę które służą do dekoracji wnętrz . Najprościej mówiąc  nasze naklejki na wymiar nadają się na wszystkie gładkie i płaskie powierzchnie.

 

 

.   [/read]

 

 

 

 

 
generator-fototapet

 

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart