Obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie

Druk obrazów

Realizacja

Nasz drukarnia zajmuje się wielkoformatowym wydrukiem zdjęć na płótnie i canvasie. Do reprodukcji obrazów drukowanych używamy płótna bawełnianego oraz canvasu poliestrowego który jest znacznie tańszym zmienikiem. Oferujemy druk obrazów jedno jak i wieloczęściowych tak zwanych tryptyków . Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy galerie zdjęć która służą do reprodukcji obrazów i fototapet oraz oklein na meble. Wszystkie nasze obrazy są naciągane na sosnowe krosno malarskie i maja zadrukowane boki . Obrazy drukowane w naszej drukarni drukowane są w wysokiej rozdzielczości która gwarantuje oddanie najmniejszych szczegółów i detali widocznych na zdjęciu i odwzorowanie ich na wydruku .Oferujemy nadruki ze zdjęć własnych dostarczonych przez klienta , zdjęcie jako fotoobraz na płótnie dostosowane do wymogów i wytycznych zamawiającego. Wysoka jakość druku na szlachetnym materiale płóciennym i ramie sosnowej. Artystyczny efekt dzięki zadrukowanym powierzchniom bocznym ram . Tak wydrukowany obraz gotowy jest do powieszenia na ścianie .

Zapraszamy do naszej drukarni Fotodruk w Krapkowicach ul. Opolska 79a 47-300 ewentualnie do kontaktu telefonicznego odpowiemy na wszystkie pytania .

 

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart