Wizytówki

Wizytówki – wizytówka firmowa – Co warto wiedzie zamawiając wizytówki.

Wizytówki to ważny element wizerunku firmy. Mimo upływu czas i bardzo dużych

zmian pod kątem cyfryzacji, małe prostokątne karteczki dalej cieszą się
sporym uznaniem i tworzą nieodzowny element spotkań biznesowych.

Druk wizytówek gdzie zamówić online.

Wizytówki najlepiej zamawiać bezpośrednio w drukarni u producenta czyli w drukarni, mamy wtedy pewność że produkt który zamawiamy nie będzie dodatkowo obciążony prowizją agencji reklamowej. Agencja reklamowa która zmawia jako pośrednik wydruki w drukarni dolicza swoją prowizje oferując produkt końcowy klientowi obciążony marżą. Nasza drukarnia Fotodruk jest producentem wizytówek dlatego jesteśmy wstanie zaoferować atrakcyjnej cenie.

Projekt wizytówki. Co powinna zawierać poprawnie przygotowany projekt.

Pierwszym krokiem trzeba ustalić rozmiar wizytówek. W standardowym formacie drukarskim zostały przyjęte dwa rozmiary. Pierwszy rozmiar wizytówki to 90x50mm i drugi to 85x55mm. Wybór to indywidualne preferencje klienta ustalane w pierwszej kolejności w etapie omawiania ustaleń do projektu graficznego. Kolejne pytanie jakie zadają klienci przy zamówieniu projektu wizytówek to:

Co powinna zawierać wizytówka.

Podstawowe i najważniejsze informacje:

  • imię i nazwisko
  • nazwa firmy
  • logo  graficzne firmy
  • dane adresowy siedziby firmy
  • dane kontaktowe
  • telefon
  • strona www
  • adres e-mail
  • zakres usług

Dzięki tym informacjom na wizytówce osoba która ja otrzyma ma wszystkie niezbędne informacje do nawiązania kontaktu z dana firmą.

Wizytówka cena
Ile kosztują wizytówki.

Cena wizytówek uzależniona jest od nakładu i rodzaju papieru. Wpływ na cenę też ma projekt graficzny który jest jednorazowy. Kolejne dodruki w późniejszym terminie z tego samego projektu nie generują dodatkowych kosztów.

Wizytówki online.

W czasach internetu i zakupów online wiele drukarni poligraficznych oferuje swoje wydruki z możliwością zamówienia bez wychodzenia z domu. Dotyczy to nie tylko wizytówek ale wszystkich wydruków jakie drukarnia ma w swojej ofercie.Tak samo jest w naszej drukarni Wielkoformatowej Fotodruk. Zamawiając wizytówki online na naszej stronie drukarni, wszystko co musisz zrobić to wysłać maila albo zadzwonić.

Nasza drukarnia oferuje profesjonalne wydruki, ze starannie dobraną i
przygotowaną szatą graficzną. Dzięki dobrze wykonanej grafice mają
Państwo gwarancje, że to wizytówka właśnie waszej firmy będzie wyróżniać się na tle innych. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Mamy nadzieję, że to właśnie nasza firma będzie mogła wykonać profesjonalny wizytówki.
W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem tel. 77 446 76 60 oraz w siedzibie firmy Drukarnia Wielkoformatowa Fotodruk w Krapkowicach na ulicy Opolskiej 79A  obok Opola.