Banery reklamowe

Baner krapkowice

Baner reklamowy – Skuteczna forma reklamy.

Głównym zadaniem reklamy jest zwiększenie sprzedaży i dotarcie do jak największego grona odbiorców.
Baner reklamowy jako skuteczna forma reklamy ma w tym nam pomóc, jest jedną z tańszych form reklam stosowanych w kampaniach reklamowych.
Dobra i przemyślana kampania reklamowa, atrakcyjny projekt graficzny banera, musi być trafiony w docelową grupę odbiorców dla których reklamujesz produkt czy usługę.
Dobór odpowiednich słów i kolorów w projekcie jest inny i różny dla różnej grupy wiekowej. Dlatego tak ważne jest poznanie oczekiwań i potrzeby swoich przyszłych klientów i wykonanie atrakcyjnego i poprawnego projektu graficznego banera.

Baner reklamowy Opole

Cena banera reklamowego. Co wpływa na koszt banera w Opolu i jego jakość na tle innych miast.

Zastanawiasz się co ma wpływ na cena banera i dlaczego są różnice w cenie za m2 banera w różnych drukarniach?  Już wyjaśniamy, trzy główne czynniki ceny końcowej które mają realny wpływ to koszt materiału banerowego ( plandeki ) na którym będzie wykonany baner. Jakość atramentów i ich trwałość na promienie UV i warunki zewnętrzne oraz plotery wielkoformatowe na których będą drukowane reklamy. Nie jest możliwe wykonanie produkt trwałego, wysokiej jakości, który będzie  narażony na trudne i niejedno krotnie ciężkie warunki  takie jak wiatr, deszcz czy mróz z najtańszych materiałów. Nasz drukarnia oferuje  baner trwały odporne na czynniki zewnętrze z mocnym nasyceniem kolorów i atramentami odpornym  na promienie UV. 

plandeka reklamowa

Banery reklamowe Opole  – Gdzie zamówić baner w Opolu ?

Opole to nie tylko Stolica Polskiej Piosenki  to miasto reklamy wielkoformatowej.  Jeśli  właśnie czytasz ten tekst to  prawdopodobnie szukasz drukarni w której  można zlecić  wydrukowanie banera. Jeśli odpowiedz brzmi  Tak, zachęcamy do wyboru naszej Drukarni Wielkoformatowej Fotodruk gdzie zlecisz wszystko w jednym miejscu. Projekt, druk baner i montaż banera w Opolu lub innej miejscowości.  Jesteśmy producentem banerów  na dowolny wymiar. Specjalizujemy się w druku reklamowym banerów razem z montażem. Nasz drukarni obsługuje klientów z całej Polski ale główny obszar zleceń to województwo Opolskie  ( Opole , Krapkowice, Strzelce Opolskie , Zdzieszowice, Kędzierzyn Koźle , Gogolin , Nysa, Brzeg , Prudnik , Głubczyce ).
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

 

Baner reklamowy dla KFC

 

Baner reklamowy specyfikacja – Kilka istotnych informacji.
  • Szerokość wydruku banera bez łączeń wynosi 320cm, natomiast długość wynika z rolki i  może wynosi 50 metrów bez łączenia.
  • Każdy baner reklamowy po wydruku jest zgrzewany i oczkowany po obwodzie, w odległości co ok. 50cm (chyba że klient życzy sobie inaczej). Używamy wyłącznie oczek nierdzewnych.
  • Baner reklamowy zgrzewamy  nie używamy taśm dwustronnych !
  • Drukujemy na materiałach banerowych o gramaturze od 510, wzmacniane 1000×1000 do 900g plandeki samochodowe. Materiał ten jest bardzo trwały i odporny na warunki atmosferyczne a przy zastosowaniu odpowiedniego montażu jest także łatwy do utrzymania w czystości, jest także bardzo łatwy do transportu. Wystarczy go zwinąć w rulon, aby przenieść w inne miejsce. Łatwość transportu i łączenia w bryty o dowolnej wielkości, to niewątpliwe zalety tego produktu.

Baner reklamowy rodzaje wykończenia.

  • Oczka  wykonane są z cynkowanej stali dzięki czemu są nierdzewne, służą do zawieszana banneru
  • Banery reklamowe zgrzewane po obwodzie krawędzi  w celu wzmocnienia a następnie zostaje oczkowany oczkami nierdzewnymi.
  • Baner reklamowy na kieszenie. Boki banera zgrzewane są w taki sposób że po zgrzaniu tworzą się tunele w których umieszczane zostaje linka stalowa, pręt lub inny element wykorzystywany przy montażu. Ten rodzaj wykończenia banerów stosuje się najczęściej przy banerach reklamowych wielkoformatowych. Naprężenie jest rozłożone równomiernie na cały baner, co powoduje zwiększoną wytrzymałość banera w niesprzyjających warunkach pogodowych.

 

druk plandeki Opole

 

baner ścianka