Reklama Na Samochód

Reklama na samochód firmowych to dobry sposób na promocję własnego przedsiębiorstwa. Przede wszystkim jest to jednorazowo płatna usługa, dzięki której przez długi czas mogą Państwo czerpać same korzyści poprzez prezentacje reklamy na ulicach miasta czy gdziekolwiek się znajdujecie. Dzięki profesjonalnej grafice i doskonale wykonanej usłudze, Państwa auta będą pracować na wasz wizerunek za darmo.Nasza firma zajmuje się kompleksowym oklejania pojazdów. Wykonaliśmy kilkaset realizacji na różnych typach pojazdów. Przed oklejeniem samochodu tworzymy wizualizacje reklamy na samochodzie, dzięki czemu klient może przekonać się jak będzie wyglądał samochód po zrealizowaniu usługi.  Dbamy o wygodę i zadowolenia naszych klientów i dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić Państwa potrzeby.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 77 446 76 60 oraz w siedzibie naszej firmy znajdujące się w Krapkowicach koło Opola.

 

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart