Ulotki

Ulotki reklamowe oferowane w naszej drukarni drukowane są cyfrowo na dowolnej gramaturze papieru do 300g .Zapraszamy do pełnej oferty oferowanych ulotek w naszej  drukarni online

 

 

Obecnie w każdym sektorze rynku panuje duża konkurencja. Coraz częściej firmy muszą wyjść do nowego klienta, informując go swoich usługach bądź produktach. Jedną z form dotarcia do nowych odbiorców są ulotki. Dzięki nim mogą Państwo pozyskać nowych klientów, reklamować swoją działalność, czy udzielić zniżki. Ulotki mogą być roznoszone np. na ulicy, włożone do gazety promocyjnej czy wysłane pocztą.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem i drukiem ulotek reklamowych według najnowszych standardów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktem pod numerem tel. 77 446 76 60. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji w siedzibie naszej firmy znajdującej się w Krapkowicach koło Opola.

 

Ulotki reklamowe nasze realizacje przykładowe

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart