Roll-up

Rollup

należący do kategorii  systemów wystawienniczych w nowoczesny stylu i atrakcyjnej cenie wychodzący naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów. Są niezwykle łatwe i szybkie w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy i produktu oraz skutecznie wspierają promocję i wizerunek firmy , stanowią więc idealny rekwizyt reklamowy. Ten nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się konstrukcją w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną  grafiką, wydrukowaną na odpowiednim materiale który nie przepuszcza światła . Nadruki reklamowe wykonujemy technikami druku solwentowego zachowując nasycenie kolorów i ostrości krawędzi.
druk solwentowy  wyróżnia się trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne  .

Lekka i bardzo prosta w montażu konstrukcja rollup pozwala na łatwy transport i wielokrotną ekspozycję. Najbardziej popularne rozmiary to roll up 85x200cm i roll-up 100x200cm

Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu ,natomiast całość mieści się w poręcznym pokrowcu Produkt powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych czy wystaw.

Poniżej znajdziecie Państwo kilka przykładowych realizacji przygotowanych przez naszą firmę. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 77 446 76 60. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej drukarni znajdującej się w Opolu.

Sprawdź cenę za roll up

 

 

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart