Naklejki

 

 

Naklejki

produkowane w naszej drukarni charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i trwałością.  W ofercie  naklejki do zastosowania w reklamie i w dekoracji wnętrz .Folie wykorzystywane do produkcji naklejek posiadają samoprzylepne właściwości, co umożliwia jej naklejenie na powierzchnię płaską i przetłoczone np.elementy karoserii auta. Różnorodność folii wykorzystywanej do produkcji oraz rożne kleje stosowane w foliach  pozwalaj dobrać odpowiedni rodzaj podłoża do rodzaju folii i kleju .

Nasza firma zajmuje się drukiem i oklejaniem w ofercie naklejek oraz etykiet samoprzylepnych o dowolnym kształcie wycinanych ploterowo. Dodatkowo mamy naklejki na ścianę do dekoracji wnętrz , na lodówkę,  nalepki dla dzieci . Składając zamówienie w naszej drukarni otrzymujesz gotowe produkt do naklejenia. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment o coraz to nowsze naklejki na ścianę. Tym samym pragniemy zapewnić Klientom dostęp do zawsze oryginalnych pomysłów na dekorację. Dlatego przygotowaliśmy galerie około 60 milionowy  zdjęci wysokiej jakości podzielonych tematycznie do produkcji naklejek, fototapet i okleina na meble  fototapety na ścianę

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą lub mają jakiekolwiek pytania dotyczące oferty jesteśmy do waszej dyspozycji pod numerem tel. 77 446 76 60 oraz w naszym biurze mieszczącym się w Krapkowicach  ul.Opolskiej 79a koło Opola.

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart