Folia Magnetyczny

Folia magnetyczna na auto.

Folia magnetyczna najczęściej wykorzystywana jest do reklamy na auta osobowe i samochody ciężarowe. Uniwersalność jak i popularność folia magnetyczna zawdzięcza swojej prostocie w codziennym użytkowaniu . Całość montażu reklamy na auto polega na oczyszczeniu powierzchni karoserii samochodu i zamocowanie  folii magnetycznej na oczyszczony element auta. Drugi istotny czynnik  który przekonuje klienta to tego typu formy reklamy jest brak ingerencji w lakier karoserii czego nie można powiedzieć o foliach wylewanych i polimerowych  które po usunięci  zostawiają przebarwienia na skutek wyblaknięcia lakieru od promieni uv w miejscach gdzie nie było naklejonej folii .

 

Folie magnetyczne na lodówkę .

Folie magnetyczne na lodówkę to coś co coraz bardziej  staje się popularną forma aranżacji wnętrza kuchni za pomocą ozdobnego wzoru wydrukowanego na foli magnetycznej na wymiar lodówki . Tak przygotowana folia na wymiar idealnie dopasowuje się do frontu lodówki.Oferujemy naklejki na lodówkę  jedno i dwu częściowe w zależności od modelu lodówki. Folie magnetyczne po zadrukowani dodatkowo zabezpieczane są laminatem ochronnym który zapewnia komfort codziennego korzystania z lodówki i utrzymania czystości bez uszkodzenia nadruku na folii .

 

 

Nasza drukarnia  Fotodruk oferuje folie magnetyczne na indywidualny wymiar w dowolnym nakładzie. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem tel. 77 446 76 60 oraz w siedzibie naszej firmy znajdującej się w Krapkowicach koło Opola.

 

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart