Plakaty reklamowe

Druk cyfrowy plakatów

 

 

Drukujemy wszystkie formaty plakatów ,urządzenie wykorzystywane w naszej drukarni to Konica Minolta 6500 przemysłowa maszyna do druku w trybie ciągłym. Charakteryzującą się bardzo dużą siłą przerobowa o jakości dorównującej wydrukom offsetowym. W druku cyfrowym drukujemy następujące formaty plakatów plakat A3 , A4 jedno lub dwustronne oraz mniejsze formaty stosowane jako ulotki format A6 , A5 czy ulotka DL a także wizytówki. Pozostałe formaty drukujemy na ploterach wielkoformatowych rolowych na papierze powlekanym z roli na role. Formaty drukowane na ploterze zaczynają się od formatu A2 A1 B2 B1 B0 oraz każdy inny wymiar niebędący standardowym. Druk plakatów realizujemy w każdym nakładzie – możliwość druku już od 1 sztuki. W zależności od technologi, nakładu oraz rozmiaru plakaty drukujemy na papierach o gramaturze od 100 do 300 g. Plakaty wielkoformatowe produkujemy na papierach satynowych o gramaturze 135 lub 220g.

Plakaty reklamowe zastosowanie

Plakaty to idealne rozwiązanie na szybkie, efektywne dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Bardzo wszechstronny produkt najczęściej o charakterze informacyjno – reklamowym. W zależności od zawartych treści umożliwia on przekazanie informacji o promocjach, eventach, produktach itp.

Nasza firma chętnie zajmie się przygotowaniem dla Państwa projektu graficznego plakatów reklamowych według Państwa potrzeb. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 77 446 76 60 oraz w naszej siedzibie Drukarni Fotodruk Krapkowice

 

Drukujemy wszystkie formaty plakatów.

Druk plakatów A3, A2, A1, B1, B0, A0

 

 

 

 

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart