Agencja reklamowa

Agencja reklamowa Opole

Agencja reklamowa Opole ,drukarnia Fotodruk i reklama te trzy zagadnienia prowadza do jednego, do poprawy wizerunku i wzmocnienia pozycji na rynku firm .Tym właśnie się zajmujemy reklamą i poprawa państwa pozycji na rynku za pomocą reklamy .Reklama od zawsze była dźwignią handlu i motorem napędowym firm . Nie inaczej jest teraz, zmieniły się jednak metody na dotarcie do klienta. Kampanie reklamowe przynoszą firmą określone zyski. Każdy kto chce osiągnąć sukces nie może zapomnieć o odpowiedniej reklamie.Nasza agencja reklamowa Opole oferuje peny zakres usług .Od przygotowania kampanii reklamowe i projektu po wydruki wielkoformatowe , spoty reklamowe ,strony internetowe, pozycjonowanie, marketing internetowy , reklamą wewnętrzną i zewnętrzną jak również oferujemy gadżety reklamowe.

Rodzaje agencji reklamowych

 – agencja reklamowa interaktywna

 – agencja reklamowa multimedialna

 – agencja reklamy mobilnej

 – agencja reklamowa internetowa

 

Jeśli do tej pory nie znalazłeś odpowiedniej agencji reklamowej to nie musisz już dalej szukać .Pomożemy Ci przygotować profesjonalną kampanię, dzięki której Twoja firma pozyska nowych klientów. Do naszych głównych aspektów działalności należy poligrafia i reklama wielkoformatowa. Projektujemy i drukujemy wszelkiego rodzaju materiały reklamowe i informacyjne. W ofercie : wizytówki, ulotki, fototapety  banery ,plakaty ,tablice reklamowe itp. z chęcią zajmiemy się również np. oklejeniem Twojego auta firmowego .

Agencja reklamowa Opole Fotodruk jesteśmy świadomi oczekiwań firm, z którymi współpracujemy. Gwarantuje najlepiej wykonaną usługę, przy użyciu najnowszych materiałów w możliwie jak najniższej cenie. Rozumiemy jak ważny jest czas i wydane pieniądze na reklamę oraz jakie są oczekiwania i korzyści.Działamy z myślą o Klientach ceniących profesjonalną obsługę , ale także kreatywność, estetykę i stanowcze działanie które przynosi założony cel . Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 77 446 76 60 Będzie nam również niezmiernie miło spotkać się z Państwem osobiście w naszym biurze .Dokładny adres naszej agencji reklamowej to  Drukarnia Wielkoformatowa  Fotodruk S.C  ul.Opolska 79a  47-300  Krapkowice koło Opola albo poszukaj nas w wyszukiwarce google.pl

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart