Okleiny meblowe

Okleiny meblowe – Nowoczesne folie na meble

Okleiny na meble i drzwi, samoprzylepne okleiny dekoracyjne do zmiany wyglądu wszystkich rodzajów mebli. Jeśli szukasz szybkiego i taniego sposobu na odświeżenie swoich starych mebli. Czy to w domu, kuchni czy biurze nie wydając na to zawrotnej kwoty. To właśnie okleiny meblowe to produkt którego potrzebujesz i który idealnie do tego się nadają. Foto okleiny dostępny w szerokiej palecie kolorów i wzorów które zadowolą najbardziej wymagające gusta. Zajmujemy się produkcja okleiny meblowych od przeszło 10 lat. Nasze okleiny produkowane są na indywidualne zamówienie i rozmiar klienta. Nie musisz szukać gotowych folii meblowych sprzedawanych na rolki, gdzie po oklejeniu zostaje spora cześć niewykorzystanego materiału za który zapłaciłeś. Nasze folie meblowe są personalizowane i wykonane według wytycznych i wymiarów zamawiającego z pośród dostępnych setek wzorów i kolorów i płacisz dokładnie za swój wymiar jaki potrzebujesz a nie za pełne rolki foli meblowej.

Okleiny na meble. Nadaj meblom nowoczesny Look

Kto powiedział że meble muszą być nudne w jednolity  kolorze ? to nieprawda. Nowoczesne okleiny na meble to setki wzorów i kolorów które odmienia wnętrze  każdego pomieszczenia. Nowoczesne wzory takie jak lamele czy złote liście monstery , skandynawskie wzory  to tylko klika przykładów które stały się hitem tego roku. Mebel z tak dobranym wzorem nie postanie obojętny i bez uwagi.
Zastosowanie oklein samoprzylepnych to nie tylko meble. Doskonale sprawdza się na wszystkich gładkich i płaski powierzchniach jak szyby, lustro, okna, kafelki na ścianach czy kabinie prysznicowej. Ograniczenia w dekoracji okleinami samoprzylepnymi to tak naprawdę nasza tylko wyobraźnia i pomysłowość.

Okleiny meblowe

Okleiny na drzwi

Nowoczesne okleiny samoprzylepne na drzwi do domu i biura. Okleiny i folie samoprzylepne do drzwi dostępne są na każdy wymiar. Tysiące nowoczesny i modnych wzorów, które nadadzą wnętrzu nowy wygląd przy niewielkim nakładzie pracy i niskim kosztem. W łatwy sposób twoje stare drzwi będą wyglądać jak nowe, bez potrzeby wymiany czy renowacji w zakładzie stolarskim. Łatwa aplikacja dzięki samoprzylepnej warstwie klejącej, naklejka na drzwi po zerwaniu silikonowego podłoża jest gotowa do naklejania. Proces naklejania naklejki na drzwi, dokładnie jest opisany w dołączonej instrukcji, dzięki której każdy sobie poradzi bez potrzeby wynajmowani firm zewnętrznych. Fototapety na drzwi występują w wariancje mat i połysk .

okleiny meblowe na drzwi

Okleiny dla dzieci

Naklejki na meble dla dzieci  dla chłopca i dziewczynki, które ożywią pokój naszych pociech. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć okleiny na meble dla dzieci które zmienią stare wysłużone meble w nowe, dając im drugie życie i odmieniając pokój w bajeczny kolorowy świat w którym nasze dzieci będą szczęśliwe.

Okleiny meblowe dla dzieci

Okleiny kuchenne

Okleiny na meble kuchenne, przeznaczone do oklejania szafek, frontów, blatów kuchennych. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby okleinę wykorzystać do oklejenia całych mebli kuchennych. Nasze okleiny  idealnie sprawdza się do oklejania także sprzętu AGD takiego jak lodówki czy zmywarki .Zastosowanie okleiny kuchennych

  •  okleina na lodówkę
  • okleina na zmywarkę
  • okleina na blat
  • okleina samoprzylepna na kafelki
  • okleina na stół – ławę
  • okleina na drzwi
  • okleina na szybę

okleiny na meble kuchenne

Okleiny meblowe gdzie kupić w Krapkowicach albo w Opolu ?

Okleiny na meble i drzwi można zamówić przez naszą stronę internetową, ewentualnie w Krapkowicach pod adresem ul. Opolska 79A 47-300 Krapkowice 20 km od Opola. Jesteśmy producentem wydruków dekoracyjnych. Nasze okleiny samoprzylepne dedykowane są na wszystkie płaskie powierzchnie mebli, szyb, blaty i fronty mebli kuchennych, blaty, komody i biurka.