Fototapety

Fototapety na ścianę – Tapety na dowolny wymiar.

Zamów fototapetę na wymiar idealnie dopasowana do twoich potrzeb i wymiaru ścian. Bez nadmiaru metrów które zawsze zostają przy kupnie fototapet gotowych na rolki a nie na metry. Kolejny problem jaki powstaje przy fototapetach na rolki to to że główny element grafiki po naklejeniu jest nie w tym miejscu gdzie powinien być. Albo coś go przysłania albo skos ściany i trzeba ciąć w najgorszym możliwym miejscu. Zamawiając fototapetę indywidualnie personalizowaną na metry możemy dostosować indywidualnie grafikę. Po ustaleniach z klientem, jeśli zachodzi taka potrzeba przesyłamy kadr fototapety do akceptacji. Tak żeby opisane wyżej problemy nigdy nie miały miejsca przy zakupie fototapety na metry. Decydując się na naszą firmę macie Państwo gwarancje, że fototapeta wykonana jest na najwyższej jakości materiale, oraz przy użyciu najnowszych technologii. Wszystkie tapety są drukowane na profesjonalnych ploterach wielkoformatowych, wyróżniają je dokładność nadruku nawet najmniejszych detali  z fotograficzną jakością..

Fototapeta do kuchni  zmywalna.

Fototapeta w kuchni ? tak jak najbardziej. Kuchnia to miejsce w którym średnio dziennie przebywamy około 3 godzin. Na przygotowywanie posiłków czy spędzania czasu w gronie najbliższych lub odpoczynek przy ulubionej kawie. Nic więc dziwnego że coraz częściej właśnie kuchnie staramy się upiększyć i ożywić za pomocą fototapet. Tapeta z wyszukanym wzorem odmieni wnętrze każdej kuchni. Niezależnie od wielkości  i ułożenia ścian w naszej kuchni każdy coś znajdzie. Dobrze dobrane motyw graficzny na fototapecie optycznie może powiększyć lub zmniejszyć nasze pomieszczenie to samo z doborem odcieni i kolorów. Tu także gra świateł ma znaczenie na efekt końcowy i pierwotne nasze założenie jak ma wyglądać nasza wymarzona  fototapeta do kuchni.  Dla miłośników żywych kolorów świeżości  oraz zdrowej kuchni polecamy fototapety owoce  i warzywa. Dla osób szukających nieco bardziej spokojnych i stonowanych kolorów oferujemy fototapety z kawą albo nowoczesne wzory 3D.

Fototapety dla dzieci. Dla chłopca i dziewczynki.

Fototapeta dziecięca nie tylko dla tych najmłodszych pociech ale i dla  dzieci starszych . Fototapety dla dzieci co jest wyznacznikiem popularności wzorów u najmłodszych ? Przede wszystkim kolorystyka, kolorowe postacie i zwierzaki  czy ulubione postacie z bajek i kreskówek. Fototapety dla dzieci muszą mieć to coś co przyciągnie uwagę naszego malucha i sprawi uśmiech na jego twarzy. Druga grupa fototapet dla dzieci to fototapety edukacyjne które oprócz  normalnego zadania jakie spełnia tapeta jest jeszcze motyw nauki i edukacji. Wszystkie dostępne nasze Fototapety na wymiar drukowane są na flizelinie na indywidualne  zamówienie klienta. Przy użyciu nowoczesnych technologii i wypracowanych rozwiązań, realizujemy wszystkie powierzone nam zlecenia z niebywałą staranności i dokładnością.

Fototapety do sypialni na wymiar za łóżkiem ?

Tapeta w sypialnia a czemu nie ? Sypialnia to miejsce w którym spokój , atmosfera i intymność jest tak istotna, to miejsce w którym po wyczerpującym dniu szukamy ukojenia i wyciszenia. Dlatego przy wyborze fototapety do sypialni musimy kierować się tymi właśnie motywami i ostatecznie wybrać taką grafikę w której to my będziemy odczuwać radość i spokój i która nam da ukojenie i wyciszenie.

Fototapety  hit czy kit  w aranżacji wnętrz ? Czy tapety są modne?

Tak bardzo modne i popularne przeżywają  swoje drugie życie.  Za sprawą pięknych inspiracji i dostępnych grafik które odmienią każde wnętrze czy pokój. Dobrze wykonania fototapety wymaga przede wszystkim wysokiej jakości materiałów i odpowiedniego motywu graficznego który zostanie naniesiony na fototapetę