Ulotki

Ulotki reklamowe.

Ulotki reklamowe wszystkim doskonale znane, nieprzerwanie związane z poligrafia od początku istnienia pojecie reklama. Występuje w standardowych formatach o określonym rozmiarze. Drukowane na papierze kredowym jedno lub dwustronnie. Do druk małych nakładów wykorzystywany system druku cyfrowego, przy dużych partiach druku offsetowy będzie korzystniejszym wyborem zarówno finansowo jak i czasowo. Czas potrzebny na wykonanie dużej ilości druków metodą offsetowa będzie zdecydowanie szybszy i tańszy. Ulotki wykorzystywane jako reklama informacyjne w małych firmach jak i dużych sieciach handlowych często spotykane w branży gastronomicznej.

Najbardziej popularne formaty to :

  • Ulotka A6
  • Ulotki A5
  • Ulotka DL
  • Ulotka A4

Ulotki reklamowe z projektem.

Ulotki reklamowe z projektem najczęściej wybierane zestaw w naszej drukarni to profesjonalny projekt ulotki plus druk. Decydując się na taki zestaw, klient po przekazaniu wytycznych do projektu nie musi się o nic więcej martwic.Cały proces  poprawnego przygotowania projektu ze spadami i poprawnym profilem kolorystycznym będzie wykonany poprawnie w naszej drukarni według sztuki poligraficznej i następnie wydrukowany. Częstym błędem jest źle przygotowany projekt graficzny przez osoby które nie robią tego zawodowo i poprawnie według wytycznych. Dzieje się tak gdyż często osoby które świadczą usługi graficzne nie maja wystarczającej wiedzy i odpowiedniego doświadczenia. Robią to hobbistycznie nie zawodowo często po szkole czy pracy, jedna z popularniejszych form dorobienie sobie przez studentów. Klient który dostarczy taki projekt do druku musi liczyć się z tym że jego zamówienie będzie wstrzymane do momentu dostarczenia poprawnego projektu. Dlatego od początku rozmowy z klientem który nie posiada swojego projektu graficznego rekomendujemy zestaw ulotka reklamowa z projektem .

Tanie ulotki.

Tanie ulotki – Czy druk ulotek się opłaca ?  Odpowiedz jest oczywista i brzmi tak. Jest to jedna z tańszych form reklamy która stosowana jest w każdej branży. Dorze przeprowadzone kampania ulotkowa potrafi wielokrotnie zwrócić zainwestowany wkład finansowy na ulotki. Branża poligraficzna i zaawansowana technologia  pozawala drukować bardzo wysokiej jakości druki w korzystnej cenie. Szczególnie widoczne jest to przy dużych nakładach rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy druków ulotek czy gazetek reklamowych gdzie duży nakład ma korzystny wpływ na cenę końcową .

Projekt ulotki online.

Projekt ulotki online dla wygody klientów przyjmujemy zamówienia na projekt ulotki online. Niema potrzeby przyjazdu do siedziby drukarni wszystkie szczegóły dotyczące projektu prosimy o przesłanie na maila.

W mailu musi znajdować się kilka informacji ułatwiające grafikowi prace. Przy tworzeniu projektu potrzebna będzie treść która klient chce wykorzystać w kampanii ulotkowej , wszystkie materiały graficzne loga zdjęcie i inne logotypy. Krótki opis dotyczący  tematu i kolorów, wszystkie informacje które naprowadzą grafika przy realizacji. Można podesłać podgląd  graficzny na którym będziemy się wzorować przy wykonywaniu projektu online. Tak przygotowany mail jest obowiązkowy, bez tych informacji nie będziemy wstanie przygotować projektu online.

Gdzie zamówić ulotki reklamowe w Krapkowicach ?

Jeśli jesteś na naszej stronie to z dużym prawdopodobieństwem szukasz drukarni która wydrukuje dla ciebie ulotki lub inne materiały reklamowe.
Cieszymy się ze właśnie trafiłeś do naszej drukarni. Drukarnia Wielkoformatowa Fotodruk świadczy usługi poligraficzne od przeszło 15lat  głównie na rynku opolskim. Siedziba drukarni mieści się w Krapkowicach 25km od Opola. Duży obszar naszych usług to Opole bo około 60% pozostałe 30% to mniejsze miejscowości takie jak Krapkowice , Kędzierzyn Koźle , Gogolin, Strzelce Opolskie, Głogówek, Zdzieszowice itp. Pozostałe 10% naszych klientów to kliencie z całej polski którzy korzystają z naszej drukarni jako drukarnia online. Wszystkie zamówienia stacjonarne czy zamówienia online traktujemy tak samo z dużym naciskiem na jakość świadczonych usług. Polityka naszej drukarni jest prosta, długofalowa współpraca z klientem który otrzymuje produkt wysokiej jakości a to jest gwarancją budowania zaufania miedzy naszą firmą a klientem. I to działa od 15 lat.