Tła fotograficzne

Tła fotograficzne – Profesjonalna sesja zdjęciowa.

Tło fotograficzne do sesji zdjęciowych, stosowane w zakładach fotograficznych, modelingu i kampaniach reklamowych. Fotografia jest sztuką i fotograf jest autorem zdjęcia a nie aparat i rekwizyty. Ale właśnie te rekwizyty dopełniają lukę i pomagają stworzyć zaplecze niezbędne do pracy w profesjonalnych studiach fotograficznych.

Ścianki fotograficzne najczęściej są wykorzystywane do tematycznych sesji zdjęciowych. Do popularnych i najbardziej cieszących się tematów wśród klientów są tła fotograficzne okazjonalne:

  • Tło fotograficzne na 18 urodziny
  • Tło na roczek
  • Tła urodzinowe
  • Tło na dzień babci i dziadka
  • Tła na borze narodzenie
  • Tło na Wielkanoc

Artystyczne tła fotograficzne – dla profesjonalistów.

Artystyczne ścianki to dział który powstał na potrzeby rynku internetowego. Często pojawiające się zapytania od klientów spowodowało potrzebę przygotowania oferty na tła artystyczne w sprzedaży online.

Wszystkie ścianki fotograficzne dostępne w naszej sprzedaży realizowane są na indywidualne zamówienie klienta. Do każdej realizacji jesteśmy wstanie nanieść poprawki i uwagi fotografa jeśli taka potrzeba występuję i planowana sesja tego wymaga.

Tła fotograficzne producent.

Ścianki fotograficzne produkowane w naszej drukarni wykonujemy z najlepszego matowego materiału winylowego dostępnego na rynku. . Nasze ścianki dedykowane są do profesjonalnych sesji zdjęciowych, znajdują też zastosowanie w fotografii rodzinnej i na spotkaniach towarzyski, w grupie bliskich i znajomych, gdzie dobra zabawa i wspólne pamiątkowe zdjęcie jest najważniejsze. 

Ścianki fotograficzne produkujemy w standardowych formatach z najwyższej jakości matowego winylu. Dla wymagających wykonujemy tła fotograficzne na wymiar. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Ścianka weselna do zdjęć- Inspiracje i dobry pomysł na udane zdjęcia.

Ścianka weselna do zdjęć pary młodej i gości na ślubnej imprezie i poprawinach. Inspiracja do świetnej zabawy i niezapomnianej pamiątki w tym ważnym dniu.