Tablice reklamowe

Tablice reklamowe zewnętrzne – Szyldy na wymiar.

Tablice reklamowe najczęściej stosowane w reklamie zewnętrznej, wykorzystywane w kampaniach billboardowych i reklamie wielkoformatowej. Szeroko zakrojona kampania reklamowa czy marketing zewnętrzny jest działaniem, które pozwala na zdobycie nowych klientów oraz wzmocnieniem  rozpoznawalności reklamowanej marki. Znajdują również  zastosowanie jako szyldy reklamowe i tablice informacyjne na ścianach budynków czy elewacjach. Stanowią bardzo dobry nośnik przekazu treści, i materiałów graficznych ale także treści informacyjne.

dibond płyta warstwowa

Rodzaje tablic reklamowych.

Tablice reklamowe różne materiały rożne zastosowanie w reklamie.
Rodzaj tablicy zależy od preferencji klienta, jego oczekiwań, ale także rozmiarów tablicy i przeznaczonego budżetu. Najczęściej wykorzystuje się następujące rodzaje tablic:

 • tablice z dibondu
 • tablica z pleksi
 • tablice pcv
 • szklane tablice ozdobne
 • metalowe tablice
 • piktogramy
 • tabliczki informacyjne
 • znaki

Tablica kompozytowa dibond najpopularniejszy i najczęściej stosowane w reklamie. Płyta dibond zbudowana jest z dwóch cienkich warstw aluminium oraz środka z polietylenu. Połączenie tych materiałów pozwala na uzyskanie lekkiej a zarazem sztywnej tablicy reklamowej. Polietylen o niskiej gęstości zapewnia konstrukcji niską wagę, a zewnętrzna warstwa aluminium wpływa korzystnie na estetykę i trwałość płyty. Tablica kompozyt di-bond do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz to idealny wybór.

Tablice PCV spienione głownie do zastosowania wewnątrz, raczej mniej wykorzystywany w reklamie zewnętrznej.
PCV to co go wyróżnia to na pewno waga, dostępność rożnych grubości płyt i cena. Łatwość obróbki cięcia i prosty montaż. Do minusów na pewno trzeba zliczyć trwałość szczególnie w warunkach zewnętrznych, odkształcanie się na skutek wysokiej temperatury w okresie letnim.

Producent tablic reklamowych. Drukarnia Fotodruk Krapkowice – Opole.

Drukarnia Fotodruk producent reklamy wielkoformatowej na rynku opolskim. Skoro jesteś na naszej stronie zapewne nie trafiłeś tu przypadkowo tylko szukasz reklamy dla siebie czy swojej firmy. Jesteśmy producentem tablic reklamowych pod dowolny wymiar. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki. Obecna technologia i plotery którymi dysponuje nasza drukarnia pozwala realizować tablice reklamowe  wysokiej jakości i trwałości na warunki zewnętrzne.

Projekt graficzny na tablice reklamowe.

W ofercie drukarni Fotodruk nie mogło zabraknąć usługi projekt graficzny na tablice reklamowa. Do kompleksowej obsługi niezbędny jest poprawnie przygotowany projekt graficzny który po akceptacji będzie wydrukowany na przykład na pcv czy na innym rodzaju tablic.

Tablice reklamowe Cena.

Cena tablicy reklamowej uzależniona jest od kilku czynników takich jak: rodzaj samej tablicy na której będzie wykonana reklama, rozmiar, rodzaj foli do druku ( folia monomeryczna,  folia polimerowa )  i laminatu UV. Po ustaleniu z zamawiającym tych informacji przygotowywana jest wycenę na szyld reklamowy czy tablice.

Najczęściej wykonujemy następujące rodzaje  tablic i szyldów.

 • tablice zewnętrzne na wymiar
 • tablice reklamowe stojące
 • szyld firmowy
 • szyld sklepowy
 • tablice menu
 • menu na ścianę
 • meni do baru
 • menu do gastronomi / kawiarni
 • tabliczki informacyjne
 • znaki drogowe / informacyjne

Jeśli jeszcze nie wiesz która tablica reklamowa jest dla ciebie, zapraszamy do kontaktu  Drukarnia Wielkoformatowa Fotodruk ul. Opolska 79a Krapkowice niedaleko Opola , ewentualnie kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

 

dibond tablica reklamowa z wydrukiem

tablica informacyjna dibond

Tablica Dibond jest materiałem kompozytowym, który został wynaleziony w 1964 roku przez niemiecką firmę BASF. Dibond składa się z dwóch warstw aluminium i rdzenia z polietylenu. Pierwotnie używany w budownictwie jako materiał ognioodporny i niepalny do elewacji, ścian i sufitów. Z czasem płyta warstwowa dibond znalazł także zastosowanie w reklamie jako podkład do kasetonów, szyldów, liter podświetlanych, tablic reklamowych czy pylonów. Tablica reklamowa dibond ma wiele zalet, takich jak lekkość, sztywność, odporność na warunki atmosferyczne i łatwość obróbki. Dibond pozwala na tworzenie estetycznych i trwałych reklam o różnych kształtach i kolorach, jest także materiałem łatwym w utrzymaniu czystości i odpornym na promienie UV.

 

Dibond to płyta warstwowa o doskonałych właściwościach mechanicznych. Charakteryzuje się dużą sztywnością, wielobarwnymi frontami, metaliczną strukturą lica (wersja metaliczna szczotkowana) i niewielką wagą. Jest to materiał stosunkowo łatwy w obróbce mechanicznej

 

“Tablice reklamowe dibond to idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Nasza drukarnia Fotodruk oferuje najwyższej jakości tablice reklamowe z dowolnym zadrukiem, które są nie tylko trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, ale także bardzo estetyczne i przyciągające uwagę. Dzięki naszym tablicom reklamowym Dibond Twoja firma zyska na prestiżu i zwróci uwagę potencjalnych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług naszej Drukarni Fotodruk już dziś!