Rollup

Rollup

Rollup należący do kategorii  systemów wystawienniczych w nowoczesny stylu i atrakcyjnej cenie wychodzący naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów. Są niezwykle łatwe i szybkie w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy i produktu oraz skutecznie wspierają promocję i wizerunek firmy , stanowią więc idealny rekwizyt reklamowy. Ten nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się konstrukcją w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną  grafiką, wydrukowaną na odpowiednim materiale który nie przepuszcza światła. Nadruki reklamowe wykonujemy technikami druku solwentowego zachowując nasycenie kolorów i ostrości krawędzi.
druk solwentowy  wyróżnia się trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne.

Lekka i bardzo prosta w montażu konstrukcja rollup pozwala na łatwy transport i wielokrotną ekspozycję. Najbardziej popularne rozmiary to roll up 85x200cm i roll-up 100x200cm

Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu ,natomiast całość mieści się w poręcznym pokrowcu Produkt powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych czy wystaw.