Plakaty

Plakaty na ścianę – Nowoczesne Plakaty do salonu.

Plakaty to nie tylko materiały promocyjne i reklamowe, plakaty coraz częściej pełnia funkcje dekoracyjną w naszym salonie czy pokoju zdobiąc ściany. Plakat na ścianę do mieszkania i domu, stylowa dekoracja o wszechstronnej tematyce stylów i wzorów gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli szukasz niedrogiego sposobu żeby odmienić swoje ściany i wnętrze domu, biura czy pokoju to bardzo dobrze że do nas trafiłaś-trafiłeś. Drukarnia Fotodruk producent plakatów na ścianę, dekoracyjnych i reklamowych. Nasze plakaty można indywidualnie spersonalizować pod indywidualny wymiar. Idealni sprawdzą się w dekoracji salonów kosmetycznych w lokalach usługowych do biura czy gastronomi. Szeroka baza wzorów tematycznych i kolorów na pewno zadowoli każdego zainteresowanego.

Plakaty reklamowe.  Wszystkie formaty dostępne w jednym miejscu – Drukarnia Online.

Drugi rodzaj plakatów który najczęściej jest wybierany w naszej drukarni to plakaty reklamowe o standardowych formatach. Rożnica między tymi dwom produktami to rodzaj papieru na którym są drukowane. Przy plakatach na ścianę papier jest ozdobny dekoracyjny. Najczęściej  występuje z delikatną strukturą , przy plakatach reklamowych papier jest gładki kredowy lub powlekany.

Drukujemy wszystkie formaty plakatów, urządzenie wykorzystywane w naszej drukarni to przemysłowe maszyny przystosowana do druku w trybie ciągłym. Charakteryzującą się bardzo dużą siłą przerobowa o jakości fotograficznej. W druku cyfrowym drukujemy następujące formaty plakatów plakat A3 , A4 jedno lub dwustronne oraz mniejsze formaty stosowane jako ulotki format A6 , A5 czy ulotka DL a także wizytówki. Pozostałe formaty drukujemy na ploterach wielkoformatowych rolowych na papierze powlekanym z roli. Formaty drukowane na ploterze zaczynają się od formatu A2 A1 B2 B1 B0 oraz każdy inny wymiar niebędący standardowym. Druk plakatów realizujemy w każdym nakładzie – możliwość druku już od 1 sztuki. W zależności od technologi, nakładu oraz rozmiaru plakaty drukujemy na papierach o gramaturze od 100 do 300 g. Plakaty wielkoformatowe produkujemy na papierach satynowych o gramaturze 135 lub 220g.

Plakaty reklamowe zastosowanie?

Plakaty to idealne rozwiązanie na szybkie, efektowne dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Bardzo wszechstronny produkt najczęściej o charakterze informacyjno – reklamowym. W zależności od zawartych treści umożliwia on przekazanie informacji o promocjach, eventach, produktach itp.

Nasza firma chętnie zajmie się przygotowaniem dla Państwa projektu graficznego plakatów reklamowych według Państwa potrzeb. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 77 446 76 60 oraz w naszej siedzibie Drukarni Fotodruk Krapkowice na ulicy Opolskiej 79A

Drukujemy wszystkie formaty plakatów.
Druk plakatów A3, A2, A1, B1, B0, A0