Foto-obraz

Foto-obraz na płótnie. Obraz z własnego zdjęcia

Foto-Obraz na płótnie z własnego zdjęcia lub własnej grafiki. Nowoczesna aranżacja ścian fotoobrazami na płótnie .
Jeśli jesteś na etapie dekoracji swojego mieszkania, albo chcesz nadać mu odrobinę świeżości, to obraz do tego idealnie się nadaje. Foto-obrazy drukowane są na płótnie a dokładnie na canvasie. Canvas jest odmianą płótna drukarskiego, został wyprodukowany zmyślą o druku na ploterach wielkoformatowych o fotograficznej jakości druku,  do reprodukcji obrazów i fotodruków.

Jak zrobić obraz ze zdjecia ? Idealne zdjęcie na fotoobraz.

Obecna technologia i nowoczesne plotery oferujące druku w fotograficznej jakości. Pozwalają drukować zdjęcie cyfrowe lub plik graficzny w formacie wielkoformatowym o bardzo wysokiej jakości. Po wydrukowani canvas naciągany jest na krosno malarskie i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie. Idealne zdjęcie na foto-obraz ? to takie które przywołuje uśmiech na twarzy i wracają miłe wspomnienia. Jeśli trudno jest Ci wybrać to jedno jedyne zdjęcie to zamów foto-obraz kolaż. Niezależnie czy są to zdjęcia weselne czy zdjęcia z wakacji a może zdjęcia 18 urodzin? , pierwsze zdjęcia Twojego dziecka, czy zdjęcie Twojego zwierzaka pasa, kota po prostu wybierz ulubioną fotografię i zamów fotoobraz w naszej drukarni Fotodruk.

Tryptyk obraz wieloczęściowy. Foto-obraz nowoczesne tryptyki do salonu.

Tryptyk obraz kilku częściowy, występują w układzie trzy-częściowy lub pięcioelementowym. Obraz wieloczęściowy alternatyw do foto-obrazów tradycyjnych jednoczęściowych. W naszej drukarni wykonujemy tryptyki  zarówno poziome i pionowe, dopasowane do każdego wnętrze i wymiaru klienta. Najczęściej wybierane wzory foto-obrazów wieloczęściowych to nowoczesne motywy, abstrakcyjne, kwiaty i natura, malownicze krajobrazy to tylko cześć wzorów dostępnych w naszej galerii obrazów.

Obrazy wieloczęściowe najlepsze miejsce na taki obraz ?

Nowoczesny tryptyk do salonu i sypialni. Idealnie wkomponuje się w dużym i przestronnym salonie, ale równie dobrze mogą stanowić ciekawą propozycję dekoracji w twojej sypialni. Salon to przestrzeń i w takim miejscu najlepiej prezentują się tryptyki wieloczęściowe.

Pozostałe obrazy jak znajdziesz w naszej drukarni.

Obrazy religijne na ścianę, Wśród wzorów można znaleźć Jezu Ufam Tobie, Jezus Chrystus, Maryja czy Anioł Stróż to najczęściej zamawiane obrazy z kategorii obrazy religijne.

Oprócz walorów estetycznych, posiadają także wymiar duchowy. W kolekcji drukarni fotodruk znajdziesz nowoczesne obrazy religijne klasyczne i sakralne. Warto pamiętać, że religijne obraz dostępny są w rożnych rozmiarach i każdy znajdzie coś dla siebie. Realizujemy również zamówienia niestandardowe na indywidualny wymiar. W tym celu prosimy o bezpośredni kontakt z nasza drukarnią Fotodruk, telefonicznie albo mailowo. Obrazy religijne – wspaniały pomysł na prezent z okazji chrztu, komunii lub innej okoliczności.