Folia magnetyczna

Folia Magnetyczna przeznaczenie.

Folia magnetyczna – do czego jest stosowana i gdzie można ją zamówić.

Najczęściej wykorzystywana folia magnetyczna jest w reklamie do oznakowania samochodów służbowych reklamą, do gadżetów reklamowych czy magnesów na lodówkę. Właściwości foli magnetycznej i szeroki wybór rożnych grubości pozwala ją stosować do rożnych rodzajów podłoża. Czym grubsza folia tym zwiększa się siła przyciągania do powierzchni metalowej. Dlatego reklama na samochód musi być wykonana z foli magnetycznej o grubości 0,7mm. Taka folia zapewni odpowiednia przyczepność do elementu karoserii auta.

Folia magnetyczna na samochód.

Folia magnetyczna na drzwi samochodu najczęściej właśnie ten element karoserii jest wykorzystywany do mocowania reklamy magnetycznej. Szeroka powierzchnia drzwi ułatwia zamontowanie dość dużej formatki na  maty magnetycznej. Standardowy wymiar takiej reklamy na auto to 60x30cm. Tej wielkości reklama na macie magnetycznej pozwala na przygotowanie  projektu graficznego który będzie zawierał wszystkie najważniejsze informacje. Takie jak logo firmy, strona internetowa , adres siedziby i telefon. Projekt graficzny należy przygotować z uwzględnieniem koloru auta tak żeby reklama na samochodzie firmowym była widoczna i czytelna i spełniała swoje zadanie w jaki została zrobiona.

Mata magnetyczna na lodówkę.

Mata magnetyczna na lodówkę jest bardzo popularnym gadżetem dekoracyjnym w naszych domach. W łaty sposób i niewielkim nakładem finansowym możemy zmienić wygląd naszej lodówki. Właśnie mata magnetyczną na lodówkę do tego sprawdzi się idealnie. Jeśli znudził Ci się dotychczasowy wygląd lodówki , lodówka ma już swoje lata i już dawno przestała być ozdobą kuchni to właśnie mata magnetyczna jest dla ciebie. Odpowiedni dobrany motyw graficzny nada świeżości w twojemu domu  i ochroni cię przed wydatkiem sporej kwoty na nową lodówkę.