Banery reklamowe

Baner reklamowy.

Banery reklamowe jako skuteczna forma reklamy Twojego biznesu.
Banery reklamowe, jako forma reklamy wielkoformatowej, znany jest od wielu lat. Przez ten czas nie stracił na popularności ani skuteczności. Odpowiednio wykonany wpływa pozytywnie na
pozyskiwanie nowych klientów. Zastanawiasz się nad wykorzystaniem banera reklamowego w swoim biznesie? Sprawdź, na co zwrócić uwagę, by reklama była tania i skuteczna.

Wykorzystanie banerów reklamowych.

Nowoczesne technologie i druk wielkoformatowy wpływają na coraz szersze możliwości
wykorzystania banerów reklamowych. Mogą one skutecznie wypromować określoną usługę lub produkt. Zaletą tego typu produktów jest możliwość dopasowania rozmiaru do przestrzeni, w której ma być umieszczona. Plandeka reklamowa na samochód to świetne rozwiązanie w atrakcyjnej cenie.
Wykorzystuje się je najczęściej w firmach transportowych. W ten sposób dotrzeć można do odbiorców terenie całego kraju. Baner reklamowy można także z powodzeniem umieścić na hali namiotowej czy konstrukcji budynku. Taka forma promocji kierowana jest zazwyczaj do lokalnych
odbiorców. Podstawową kwestią udanej reklamy jest jakość zastosowanego druku do produkcji banera. Trwały baner, odporny na działanie czynników zewnętrznych wpłynie pozytywnie na
postrzeganie firmy przez odbiorców.

Jak powinien wyglądać skuteczny baner reklamowy?

Istnieje kilka podstawowych zasad, o których warto pamiętać, projektując baner reklamowy.
Stworzony zgodnie z oczekiwaniami klientów, będzie skutecznie spełniał swoje funkcje. Przede wszystkim:
im prościej, tym lepiej. Banery reklamowe nie powinny być przekombinowane. Zbyt wiele informacji, kolorów i grafik sprawi, że użytkownik szybko odwróci od niego wzrok, zanim odczyta
przekaz. Skuteczny baner reklamowy można zaprojektować, wykorzystując grafiki dostępne online.
Treść powinna być czytelna, a przekaz jasny i przyciągający uwagę.

Banery reklamowe w przestrzeni publicznej.

Banery reklamowe w przestrzeni publicznej skupiają wzrok odbiorcy przez zaledwie kilka sekund. Jednak przy odpowiedniej strategii
marketingowej, już ten krótki czas wystarczy na zapamiętanie w podświadomości najważniejszego przekazu reklamy. Dlatego też tak ważna jest spójność i przekaz. Plandeka reklamowa powinna być
stworzona zgodnie z identyfikacją wizualną firmy. Pamiętaj także o umieszczeniu hasła reklamowanego bądź loga wraz z danymi kontaktowymi na wysokości linii wzroku.

Banery reklamowe – zalety wykorzystania.

Zdecydowana większość ludzi to wzrokowcy, dlatego efektowny komunikat graficzny w formie banneru to świetna reklama. Niezależnie od tego, czy umieszczony on będzie na samochodzie, czy innym miejscu o dużym natężeniu ruchu, możesz mieć pewność, że będzie zauważony.

Cena banera.

Cena banera reklamowego nie generuje dużych kosztów, a pozwala w krótkim czasie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Ze względu na czynniki zewnętrzne, ważna jest jakość banera.
Planujesz wykorzystanie tej formy reklamy w swojej firmie? Postaw na producenta banerów  na naszą drukarnię w Krapkowicach w pobliżu Opola,która specjalizuje się w reklamie i druku wielkoformatowym. Przygotowane przez naszą firmę plandeki reklamowe
można spotkać w wielu miejscach, gdzie mimo upływu czasu, wciąż wyglądają dobrze i spełniają swoją funkcję. Reklamy umieszczone na banerach są w pełni personalizowane i nawiązują do wizerunku danej firmy.

Rodzaje banerów reklamowych.

Inwestycja w reklamę często wiąże się z wysokimi kosztami. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z reklamy wielkoformatowej w drukarni która specjalizuje się w banerach reklamowych. W ten sposób można pominąć pośredników i agencje reklamowe i zlecić bezpośrednio u producenta banerów własny tani baner reklamowy.

 Nasza drukarnia Fotodruk z Opole wykonuje następujące banery:
– standard,
– laminowany wzmacniany, odporny na zmieniające się warunki   zewnętrzne.
– powlekany, który dzięki wyjątkowej strukturze materiału zyskuje na wytrzymałości i gładkości.
– blackout, idealnie sprawdzający się w miejscach nasłonecznionych.  Wewnątrz banera umieszczona jest warstwa nieprzepuszczająca światła, więc nie ma problemu z prześwitywaniem.
– odblaskowy fluorescencyjny, który charakteryzuje się odbijająca powłoką odbijającą światło po zmroku tzw. efekt znaku drogowego.
– plandeka Hi Quality 900 g, wykonany z dużo grubszego i cięższego materiału, idealnego do produkcji plandek samochodowych i firanek na tiry.

Baner reklamowy cena? 
Zastanawiasz się, jaka jest cena banera reklamowego? Wszystko zależy od rodzaju materiału i druku, a także projektu graficznego. Biorąc jednak pod uwagę, jak ważnym narzędziem reklamowym jest
taki baner, warto zainwestować w jego przygotowanie. Maksymalne wykorzystanie potencjału marketingowego pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Skorzystaj z oferty
doświadczonej drukarni banerów, by otrzymać trwały produkt najwyższej jakości. Drukarnia Wielkoformatowa Fotodruk w Krapkowice 25km od Opole dysponuje profesjonalnymi maszynami, które zabezpieczą wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi. Oferowane banery reklamowe, odpowiednio wyeksponowane, charakteryzują się
zasięgiem i widocznością nieporównywalną z innymi formami komunikacji.
Przekonaj się, jak ten niezwykle atrakcyjny nośnik reklamy i prezentacji treści, może sprawdzić się w Twojej
firmie. Daj się zauważyć dzięki reklamie wielkoformatowej efektownych banerów reklamowych.

Banery reklamowe to jeden z tańszych i bardzo uniwersalnych nośników reklamy. Mocowane mogą być bezpośrednio do ogrodzenia, przygotowanych stelażach lub na ścianach budynków. Ze względu na stosunkowo niski koszt wykonania, banery  reklamowe najczęściej wykorzystuje się jako reklamy wielkoformatowe.

Baner reklamowy – kilka informacji technicznych .

Szerokość wydruku banera bez łączeń wynosi 320cm, natomiast długość wynika z roli i wynosi 50 metrów.
Każdy baner reklamowy po wydruku jest zgrzewany i oczkowany po obwodzie, w odległości co ok. 50cm (chyba że klient życzy sobie inaczej). Używamy wyłącznie oczek nierdzewnych.

Baner reklamowy zgrzewamy  nie używamy taśm dwustronnych! Drukujemy na banerach o gramaturze 510, wzmacniane 1000×1000. Materiał ten jest bardzo trwały i odporny na warunki atmosferyczne a przy zastosowaniu odpowiedniego montażu jest także łatwy do utrzymania w czystości, jest także bardzo łatwy do transportu. Wystarczy go zwinąć w rulon, aby przenieść w inne miejsce. Łatwość transportu i łączenia w bryty o dowolnej wielkości, to niewątpliwe zalety tego produktu.

Baner reklamowy rodzaje wykończenia.

Oczka  wykonane są z cynkowanej stali dzięki czemu są nierdzewne, służą do zawieszana baneru.

Nasze banery reklamowe zgrzewane są po obwodzie krawędzi banera w celu wzmocnienia a następnie zostaje oczkowany oczkami nierdzewnymi .

Baner reklamowy na kieszenie. Boki banera zgrzewane są w taki sposób że po zgrzaniu tworzą się tunele w których umieszczane zostaje linka stalowa, pręt lub inny element wykorzystywany przy montażu. Ten rodzaj wykończenia banerów stosuje się najczęściej przy banerach reklamowych wielkoformatowych, gdzie naprężenie jest rozłożone równomiernie na cały baner reklamowy co powoduje zwiększoną wytrzymałość banera w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Drukarnia Fotodruk producent banerów.

Zapraszamy Państwa do zobaczenia naszych przekładowych realizacji znajdujących się poniżej to tylko niewielki procent naszych prac jakie wykonaliśmy.Do państwa dyspozycji  pozostajemy pod telefonem lub w siedzibie pod adresem Drukarni Fotodruk  ul. Opolska 79a 47-300 Krapkowice .

Jeśli życzą sobie Państwo, aby to właśnie nasza firma zajęła się przygotowaniem oraz realizacja  banerów reklamowych zarówno na etapie projektu jak i samego wydruku banera zachęcamy do kontaktu pod numerem tel. 77 446 76 60 . Dla potrzeb i wygody naszych klientów przygotowaliśmy na dole link do banku grafik do wykorzystania przy wydrukach wielkoformatowych,galeria ma pomoc w tworzeniu nowoczesnego wizerunku i atrakcyjnych projektów na potrzeby  realizacji  projektów dla naszych klientów .