Backlight reklama

Backlight reklama podświetlana która przykuwa uwagę nie tylko w ciemności.

Backlight reklama do podświetleń –  Co to jest i do czego jest wykorzystywana.

Specjalny materiał do druku przypominający klisze o właściwościach rozpraszających światło wykorzystywany najczęściej do ekspozycji wewnątrz. Nazwa  backlight oznacza podświetlenie od tyłu, dzięki temu reklama jest wyrazista i jeszcze bardziej realna a kolory staja się żywe i nasycone. Wszystko za sprawą podkładu który rozprasza podświetlenie od tyłu nadruku. Backlight  film najczęściej stosowany jest w kasetonach, gablotach podświetlanych, ekspozytorach podświetlanych. Stojaki ledowe , witryny ledowe , ścianki podświetlane, panele podświetlane led czy na przystankach autobusowych to miejsca gdzie znajdziemy zastosowanie na reklamę podświetlaną.

Warto także podkreślić, że backlight sprawia wrażenie reklamy  nowoczesnej. Przypomina reklamę wyświetlana na panelach Led czy ekran telebim dzięki czemu cieszy się ogromną popularność w galeriach handlowych i hipermarketach.

Baner backlitBacklight

Baner backlit  stosujemy do wydruków wielkoformatowych podświetlanych.

Tkanina banerowa której zastosowani idealnie sprawdza się głównie w szeroko pojętej reklamie wielkoformatowej  świetlnej, kasetonach podświetlanych, citilightach czy pylonach. Reklama backlit nazywany też backlight o strukturze banera. Backlit bardzo dobrze przepuszcza i rozprasza światło co pozytywnie wpływa na wyrazistość zadrukowanych kolorów przy ekspozycji nocnej. Idealny do zastosowań dla reklam podświetlanych, gdzie walory estetyczne stają na pierwszym miejscu.