Okleiny meblowe

Okleiny meblowe

to nic innego jak dekoracyjne folie na meble z wcześniej wybranym wzorem. Doskonały pomysł dla wszystkich tych którzy szukają łatwego sposobu zmiany wyglądu sowich mebli ,drzwi czy okien. Okleiny meblowe które oferujemy wytwarzane są pod indywidualne zamówienie kupującego. Dla ułatwienia przygotowany został generator do fototapet i oklein  na meble w którym wprowadzane są wymiary i pozostałe parametry zamawianej okleiny. Bezpośredni odnośnik do generatora —>  Okleiny na meble .  Do dyspozycji  jest galeria fotografii wysokiej jakości z której drukowane są okleiny na meble. Wszystkie grafiki są widoczne po wejściu do kreatora poniżej. Galeria grafik do produkcji okleiny na meble podzielona jest na tematyczne kategorie które mają jeszcze bardziej ułatwić kupującemu wybór. Okleiny drukowane są zawsze pod wymiar klienta , dzięki czemu kupujący płaci dokładnie za zamawiany wymiar bez zbędnych kosztów. Mnogość barw i ilość grafik dostępnych w generatorze  odmieni oblicze każdej szafy , szyby czy mebli  a nawet lodówki. W dowolny sposób można dostosowywać wybrana grafikę w kreatorze do własnych potrzeb i wymiarów. Okleiny meblowe pozwolą bezproblemowo, szybko i oszczędnie odmienić wygląd mebli lub szafki, stolika, witryny, lodówki czy też drzwi. Naklejone na meble nadadzą im świeżości, nowego bardziej atrakcyjnego designu. Okleina meblowa może imitować drewno, kamień lub jedna z 61 milinów grafik które dla państwa mamy w ofercie w generatorze poniżej. Generator został stworzony z myślą o wygodzie kupujących. Jeśli znudził się Państwu stary wygląd mebli, musicie korzystać z naszej oferty i wejść do generatora poniżej.

Krótki opis jak działa  kreator do oklein i fototapet i jak należy z niego korzystać  :

– Wybierz jedna z kilkunastu kategorii tematycznych z grafikami ( jeżeli jednak żadna z nich nie przypadła Ci do gustu  skorzystaj z wyszukiwarki i wpisz słowo , nazwę  szukanej grafiki ) .

– Wybierz wybrany wzór okleiny meblowej, wpisz swoje wymiar naklejki.

– Uzupełnij pozostałe pola.

– Generator automatycznie podliczy twoje zamówieni.

– Złóż zamówienie.

– Czekaj na wizytę kuriera z twoją przesyłką .

– Ciesz się ze swoich odmienionych  mebli.

 

Naklejki na meble najczęstsze pytania .

 

 

Czytaj dalej

 

 

 

 

 
generator-fototapet

 

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart