Okleiny meblowe

Okleiny meblowe

to nic innego jak dekoracyjne folie na meble .Doskonały pomysł dla wszystkich tych którzy szukają łatwego sposobu zmiany wyglądu sowich mebli ,drzwi czy okien . Okleiny meblowe które oferujemy wytwarzane są pod indywidualne zamówienie kupującego.Dla ułatwienia przygotowany został generator do fototapet i oklein  na meble w którym wprowadzane są wymiary i pozostałe parametry zamawianej okleiny . Bezpośredni odnośnik do generatora —>  Okleiny na meble .  Do dyspozycji  jest galeria fotografii wysokiej jakości z której drukowane są okleiny na meble . Wszystkie grafiki są widoczne po wejściu do kreatora poniżej . Galeria grafik do produkcji okleiny na meble  podzielona jest na tematyczne kategorie które maja jeszcze bardziej ułatwić kupującemu wybór . Okleiny drukowane są zawsze pod wymiar klienta , dzięki czemu kupujący płaci dokładnie za zamawiany wymiar bez zbędnych kosztów . Mnogość barw i ilość grafik dostępnych w generatorze  odmieni oblicze każdej szafy , szyby czy mebli  a nawet lodówki . W dowolny sposób można dostosowywać wybrana grafikę w naszym kreatorze do własnych potrzeb i wymiarów . Okleiny meblowe pozwolą bezproblemowo, szybko i oszczędnie odmienić wygląd mebli lub szafki, stolika, witryny, lodówki czy też drzwi. Naklejone na meble nadadzą im świeżości, nowego, bardziej atrakcyjnego designu. Okleina meblowa może imitować drewno, kamień lub jedna z 61 milinów grafik które dla państwa mamy w ofercie w generatorze poniżej .Generator został stworzony z myślą o wygodzie kupujących. Jeśli znudził się Państwu stary wygląd mebli, musicie korzystać z naszej oferty i wejść do generatora poniżej .

Krótki opis jak działa  kreator do oklein i fototapet i jak należy z niego korzystać  :

– wybierz jedna z kilkunastu kategorii tematycznych z grafikami (jeżeli jednak żadna z nich nie przypadła Ci do gustu skorzystaj z wyszukiwarki i wpisz słowo , nazwę  szukanej grafiki )

– wybierz wybrany wzór okleiny meblowej, wpisz wymiar, wybierz czy ma być zmywalna lub nie

– uzupełnij pozostałe pola

– generator automatycznie podliczy ci cenę

– złóż zamówienie

 

 

 
generator-fototapet

 

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart