Fototapety

Fototapety

Dla wygody naszych  kupujących przygotowaliśmy specjalny generator w którym to klient sam decyduje jak będzie wyglądała jego fototapeta. 

Z dostępnych funkcji jakie oferuje generator to :

– 61 milionów grafik wysokiej jakości gratis 

rodzaj fototapety

dodatkowo zabezpieczona laminatem (Tak lub  Nie)

efekty ( sepia, czarno-białe ,normalne )

odbicie lustrzane

obrót grafiki (poziom, pion )

dowolne kadrowanie pliku graficznego

dogodny system płatności

 

Fototapety to nic innego jak ozdobna tapeta przedstawiająca sfotografowany widok, obraz , pejzaż lub własny projekt. Dobre wykonania fototapety wymaga przede wszystkim wysokiej klasy materiałów oraz maszyn jakich użyjemy w procesie produkcji. Niezbędna jest również wiedza i doświadczenia osoby, która zajmuje się wykonaniem usługi.

Decydując się na naszą firmę macie Państwo gwarancje, że fototapeta wykonana jest na najwyższej jakości nośniku oraz przy użyciu najnowszych technologii. Wszystkie fototapety są drukowane na profesjonalnych ploterach wielkoformatowych co daje fotograficzna jakość wydruków fototapet.

Fototapety z przeznaczeniem do zdobienia ścian w miejscach publicznych (pubach, restauracjach, ,lokalach itp.) czy też w kuchni, przedpokoju czy łazience zalecamy w generatorze  wybrać fototapetę laminowaną inaczej mówiąc zmywalną .Laminat pełni funcie ochronną i równocześnie uszlachetnia wydruk , wysyca kolory i nadaje głębi .Opcję laminowania należy zaznaczyć podczas składania zamówienia przy konfiguracji produktu w generatorze na naszej stronie .

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania pozostajemy do waszej dyspozycji pod numerem tel. 77 446 76 60 oraz w biurze  pod adresem Drukarnia Wielkoformatowa  Fotodruk ul. Opolska 79a 47-300 Krapkowice  koło Opola

Dla wygody naszych kupujących przygotowaliśmy generator w którym do państwa dyspozycji jest galeria 61 milionów grafiki wysokiej jakości wykorzystywane do produkcji fototapet .Wszystkie grafiki są dostępne poniżej .To ty decydujesz o wielkości swojej foto-tapety ,czy będzie to fototapeta do kuchni ,fototapeta do salonu ,fototapeta dla dzieci czy fototapeta do biura od początku do końca sam decydujesz jak maja wyglądać twoje wymarzone fototapety . Najbardziej popularne fototapety to fototapety miasta mosty, 3d , abstrakcje 3d ,do kuchni , dla dzieci , zwierzęta.

Czytaj dalej

 

 

 

 

 

 

 

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart