Folia One Way Vision

Folia One Way Vision

Folia One Way Vision to folia reklamowa przeznaczona do oklejanie szyb i witryn sklepowych oraz stosowana w reklamie na auta. Folia owv zwana także folia perforowana dzięki swoim właściwością idealnie nadaje się  do wydruków reklamowych na dużych powierzchniach szklanych. Jest to rodzaj folii samoprzylepnej o dziurkowanej powierzchni i przejrzystości około 50 % , spełnienia wszystkie wymogi niezbędne do przekazania treści wizualnej reklamy oraz posiada  niezbędne atesty do wykorzystania jako nośnik reklamy na samochód . Wszystkie folie drukujemy atramentami solwentowymi  o podwyższonej odporności na czynniki zewnętrzne i promienie uv. Do foli na auta dodatkowo zawsze nanoszony jest laminat ochronny który chroni nadruk na uszkodzenia w trakcie codziennego korzystania z auta.

Oklejanie witryn Folia One Way Vision

W naszej drukarni oprócz samego druku foli one way vision można zamówić wyklejanie folii na witrynach lub innych podłożach nadających się do naklejenia folii . Świadczymy kompletną usługę polegająca na doborze odpowiedniej formy i przemyślanej reklamy takiej która zapewni zamieszony cel w dodarciu do wybranej grupy klientów . Oferujemy przygotowanie projektu graficznego na podstawie wytycznych przekazanych nam przez zleceniodawce albo jeśli jest taka potrzeba poprawa obecnego wizerunku reklamowego z naciskiem na innowacje i to co jest aktualnie popularne w dziedzinie reklamy wielkoformatowej .

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.  W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem 77 446 76 60 oraz w naszym biurze w Krapkowicach koło Opola.

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart