Folie Magnetyczne

Folia magnetyczna to folia posiadająca cechy magnezu, ale cechuje się dużą elastycznością, dzięki czemu możemy zamocować ją w dowolnym miejscu. Kombinacja czynników, takich jak: grubość magnesu (0,4 – 1,5 mm), skład chemiczny, sposób magnesowania oraz różnorodność powłok zewnętrznych gwarantuje uzyskanie dokładnie takiego wyrobu jakiego oczekujemy.

Folia magnetyczna z reguły magnesowana jest od spodu, dzięki czemu jest doskonałym nośnikiem na czasowe reklamy umieszczane np. na samochodach i innych powierzchniach ferromagnetycznych jak tablice, drzwi czy lodówki. Z uwagi na łatwość demontażu mogą być wykorzystywane wielokrotnie w różnych miejscach.

Nasza drukarnia zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem folii magnetycznych według Państwa potrzeb. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem tel. 77 446 76 60 oraz w siedzibie naszej firmy znajdującej się w Krapkowicach koło Opola.

 

Sprawdź cenę foli magnetycznej w naszym sklepie

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart