Banery Reklamowe

Banery reklamowe to jeden z tańszych i bardzo uniwersalnych nośników reklamy.Mocowane mogą być bezpośrednio do ogrodzenia, przygotowanych stelażach lub na ścianach budynków. Ze względu na stosunkowo niski koszt wykonania, banery najczęściej wykorzystuje się jako reklamy sezonowe (na kilka tygodni, miesięcy, czasem lat).
Szerokość wydruku banera bez łączeń wynosi 320cm, natomiast długość wynika z roli i wynosi 50 metrów.
Każdy baner jest oczkowany po obwodzie, w odległości co ok. 50cm (chyba że klient życzy sobie inaczej). Używamy wyłącznie oczek nierdzewnych.

Banery reklamowe zgrzewamy  nie używamy taśm dwustronnych! Drukujemy na banerach o gramaturze 510, wzmacniane 1000×1000. Materiał ten jest bardzo trwały i odporny na warunki atmosferyczne a przy zastosowaniu odpowiedniego montażu jest także łatwy do utrzymania w czystości, jest także bardzo łatwy do transportu. Wystarczy go zwinąć w rulon, aby przenieść w inne miejsce. Łatwość transportu i łączenia w bryty o dowolnej wielkości, to niewątpliwe zalety tego produktu.

Zapraszamy Państwa do zobaczenia naszych przekładowych realizacji znajdujących się po tym linkiem -> klik. Jeśli życzą sobie Państwo, aby to właśnie nasza firma zajęła się przygotowaniem banerów reklamowych zachęcamy do kontaktu pod numerem tel. 77 446 76 60

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart