Banery Reklamowe

BANERY REKLAMOWE

Banery reklamowe to jeden z tańszych i bardzo uniwersalnych nośników reklamy.Mocowane mogą być bezpośrednio do ogrodzenia, przygotowanych stelażach lub na ścianach budynków. Ze względu na stosunkowo niski koszt wykonania, banery  reklamowe najczęściej wykorzystuje się jako reklamy wielkoformatowe .W ofercie naszej drukarni oferujemy kilka popularnych rodzajów banerów reklamowych takich jak :

baner standard

baner laminowany wzmacniany

baner powlekany

baner blockout

baner odblaskowy fluorescencyjny

baner Hi Quality 900g

 
Szerokość wydruku banera bez łączeń wynosi 320cm, natomiast długość wynika z roli i wynosi 50 metrów.
Każdy baner reklamowy po wydruku jest zgrzewany i oczkowany po obwodzie, w odległości co ok. 50cm (chyba że klient życzy sobie inaczej). Używamy wyłącznie oczek nierdzewnych.

Banery reklamowe zgrzewamy  nie używamy taśm dwustronnych! Drukujemy na banerach o gramaturze 510, wzmacniane 1000×1000. Materiał ten jest bardzo trwały i odporny na warunki atmosferyczne a przy zastosowaniu odpowiedniego montażu jest także łatwy do utrzymania w czystości, jest także bardzo łatwy do transportu. Wystarczy go zwinąć w rulon, aby przenieść w inne miejsce. Łatwość transportu i łączenia w bryty o dowolnej wielkości, to niewątpliwe zalety tego produktu.

 

  Baner reklamowy  rodzaje wykończenia

Oczka – wykonane są z cynkowanej stali dzięki czemu są nierdzewne, służą do zawieszana baneru

– Banery reklamowe zgrzewane po obwodzie krawędzi banera w celu wzmocnienia krawędzi a następnie zostaje oczkowany oczkami nierdzewnymi .

– Banery reklamowe na kieszenie ,boki  banera zgrzewane sa w taki sposób  że po zgrzaniu tworzą się tunele w których umieszczane zostaje linka stalowa ,pręt lub inny element wykorzystywany przy montażu.Ten rodzaj wykończenia banerów stosuje się najczęściej przy banerach reklamowych wielkoformatowych ,gdzie naprężenie jest rozłożone równomiernie na cały baner reklamowy  co powoduje zwiększoną wytrzymałość banera w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Drukarnia Fotodruk

Zapraszamy Państwa do zobaczenia naszych przekładowych realizacji znajdujących się poniżej to tylko niewielki procent naszych prac jakie wykonaliśmy  .Do państwa dyspozycji  pozostajemy pod telefonem lub w siedzibie naszej Drukarni Fotodruk  ul. Opolska 79a 47-300 Krapkowice . Jeśli życzą sobie Państwo, aby to właśnie nasza firma zajęła się przygotowaniem oraz realizacja  banerów reklamowych zarówno na etapie projektu jak i samego wydruku banera zachęcamy do kontaktu pod numerem tel. 77 446 76 60 . Dla potrzeb i wygody naszych klientów przygotowaliśmy bazę grafik do wykorzystania przy wydrukach wielkoformatowych ,galeria  ma pomoc w tworzeniu wizerunku i projektów na potrzeby  realizacji  projektów graficznych —–> Galeria

Jak Przygotować Projekt.
– Formaty plików jakie można przesyłać do druku to : TIF, JPG, PSD, PDF, EPS
– Pliki przygotowujemy w skali 1:1 150dpi lub w skali 1:10 300dpi
-Przestrzeń kolorystyczna CMYK (Na prośbę klienta drukujemy pliki w RGB )
– Składowe kolory czarnego CMYK (C 40%, M40%, Y 40%, K 100%)
– Plik do 50Mb można wysłać na naszego maila drukarnia @e-fotodruk.pl , lub na nasz serwer Ftp .
– Dane do serwera udostępniamy po kontakcie mailowym z drukarnią.
-Za błędy w plikach przesłanych przez klienta drukarnia nie ponosi odpowiedzialnośc​i i nie jest podstawą reklamacji.

Sprawdź ofertę naszej internetowej drukarni, jeśli szukasz produktu i nie ma go aktualnie w naszej ofercie, wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń na pewno pomożemy.

shopping_cart